
влевовправо
Кондиціонер інверторний Samurai Elite SMA-12HRDN8T, спліт-система Samurai, працює за -15, до 35 м2, БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- В наявності
- Код: 00000008716
15 940 ₴
+380 (96) 001-82-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний кондиціонер Samurai Elite SMA-12HRDN8T — ефективне рішення для охолодження й обігріву приміщень до 35 м2 з низьким рівнем шуму та економним енергоспоживанням класу A+. Обладнаний DC-inverter компресором (12000 BTU), працює в режимах охолодження, обігрівання, осушення та вентиляції, стабільно обігріває навіть за температури до -15 °C.
Є функції турбо, нічний режим, таймер, самодіагностика та можливість під'єднання Wi-Fi.
Наші переваги:
- Швидка доставка — відправка на день замовлення
- Безплатна доставка прямо в квартиру
- Без попереднього плаття — оплата тільки після перевірки
- Тільки перевірені моделі з реальною надійністю й досвідом встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Максимальна температура | 31 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 47 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 770 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
- Ціна: 15 940 ₴



